Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Hulu wykupiło prawa do filmu science fiction ''Boss Level'' 1

Platforma Hulu wykupiła prawa do thrillera science fiction Joe Carnahana noszącego tytuł Boss Level. Produkcja ta w ofercie tego serwisu streamingowego pojawić ma się w 2021 roku.

fot. materiały prasowe

Najnowszy film Carnahana poszczycić może się naprawdę dobrą obsada. Swoje angaże otrzymali bowiem Naomi Watts, Mel Gibson i Frank Grillo oraz Will Sasso, Ken Jeong, Annabelle Wallis i Michelle Yeoh.

Carnahan oprócz pełnienia funkcji reżysera jest także współautorem scenariusza wraz z Chrisem Boreyem i Eddie Boreyem. Ten amerykański filmowiec na swoim koncie ma film Drużyna A będący kinową wersją bijącego rekordy popularności komediowego serialu telewizyjnego czy dramat z Liamem Neesonem pt. Przetrwanie.

Frank Grillo w Boss Level wciela się w emerytowanego agenta sił specjalnych Roya Pulvera, który uwięziony został w pętli czasowej. Nieustannie przeżywa dzień swojej śmierci. Oczywiście nie zmarł z przyczyn naturalnych, a został zamordowany przez wrogów, których zdążył sobie narobić w trakcie swojej służby. Aby wyrwać się z pętli i ocalić swoją rodzinę, musi odkryć wskazówki dotyczącego tajnego rządowego projektu, który prawdopodobnie ma coś wspólnego z jego śmiercią. Na jego celowniku jest pułkownik Ventor, w tej roli Gibson, szef programu rządowego. Pulver musi ścigać się zarówno z czasem, jak i z zabójcami zdeterminowanymi trzymać go z dala od prawdy.

Źrodło: slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…