Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają prace nad kolejną częścią "Oszukać przeznaczenie" 0

Cyklu "Oszukać przeznaczenie" nie trzeba przedstawiać żadnemu sympatykowi kina grozy. Możliwe, że seria powiększy się niebawem o kolejny tytuł na liście.

W styczniu 2019 roku pojawiła się plotka, jakoby scenarzyści Patrick Melton i Marcus Dunstan, którzy są znani z pracy nad filmami z serii "Piła", byli w trakcie tworzenia scenariusza rebootu kultowego Oszukać przeznaczenia. Jakiś czas później twórca franczyzy Jeffrey Reddick i producent Craig Perry ujawnili, że w rzeczywistości owy film będzie należał do kanonu i istniejącego uniwersum "Oszukać przeznaczenie".

Teraz temat realizacji filmu powrócił. Jeffrey Reddick na swoim Twitterze potwierdził, że cały czas trwają prace na kolejnym filmem z serii. Twórcy ruszą do roboty na poważnie, gdy biznes filmowy ponownie zacznie funkcjonować na normalnych zasadach.

Pierwsza część cyklu opowiadała o grupce nastolatków wyrzuconej z pokładu samolotu po tym jak jeden z nich dzieli się z pasażerami swoim przeczuciem na temat katastrofy latającej maszyny. Okrutna przepowiednia okazuje się prawdą, a ci, którzy ocaleli z czasem dowiadują się że śmierci i przeznaczenia nie da się oszukać.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…