Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pamiętacie animację ''Dzieciak rządzi''? Nadchodzi jej kontynuacja - zobaczcie pierwszą zapowiedź 0

Jeśli jesteście fanami animacji od DreanWorks Amination to ten tytuł z pewnością powinien Was zainteresować. Studio Universal Pictures opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun filmu Rodzinka rządzi (z ang. The Boss Baby: Family Business) będącego oczekiwaną kontynuacją produkcji Dzieciak rządzi z 2017 roku.

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Kontynuacja ukaże nam dalsze losy Tima (James Marsden), który jest teraz przykładnym mężem i ojcem. Tim mieszka na przedmieściach wraz ze swoją wspaniałą żoną Carol (Eva Longoria), wysoce inteligentną 7-letnią córką Tabithą (Ariana Greenblatt) i noworodkiem Tiną (Amy Sedaris). Pewnego dnia okazuje się, że Tina jest ściśle tajną agentką BabyCorp i ma ona za zadanie odkryć mroczny sekret szkoły, do której uczęszcza Tabitha. Musi także zdemaskować jej założyciela dr. Armstronga (Jeff Goldblum). To ponownie zjednoczy braci Templeton, którzy na nowo będą musieli poznać siłę rodziny i odkryć to co tak naprawdę w życiu ma znaczenie.

Poniżej wspomniana zapowiedź – wersja oryginalna i z polskim dubbingiem. Jak Wam się podoba?

Za reżyserię sequela odpowiada Tom McGrath, który pracował na podstawie scenariusza Michaela McCullersa. Postacie stworzyła Marla Frazee.

Kinowa premiera filmu Rodzinka rządzi zaplanowana jest na 26 marca 2021 roku.

Źrodło: Collider, Youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…