Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sequel ''Tyler Rake: Ocalenie'' rozpocznie produkcję w 2021 roku 0

Bracia Russo będący producentami wykonawczymi filmu Tyler Rake: Ocalenie potwierdzili, iż kontynuacja powstanie. Obecnie nadal trwają prace nad scenariuszem sequela, a rozpoczęcie prac na planie zaplanowane jest na przyszły rok.

fot. materiały prasowe

Film Tyler Rake: Ocalenie, w którym w główną rolę wcielił się Chris Hemsworth, aktor znany z roli Thora w produkcjach Marvela, zadebiutował na platformie Netflix w kwietniu tego roku i stał się hitem platformy.

Tak, ciągle pracujemy nad dwójką. Jesteśmy w tej chwili na etapie scenariusza, ale mamy nadzieję, nakręcić całość w przyszłym roku. Jestem bardzo podekscytowany, Hemsworth i włodarze Netflixa również, także całość jest tylko kwestią czasu.

powiedział Joe Russo

Bohaterem filmu jest Tyler Rake, nieustraszony najemnik, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca.

Cieszycie się, że sequel powstanie? Podobała się Wam jedynka?

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…