Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jay-Z wyprodukuje adaptację powieści ''Forty Acres'' dla Netflixa 0

Platforma Netflix rozpoczęła prace nad filmem będącym adaptacją powieści 'Forty Acres' Dwayne Alexandra Smitha wydanej w 2014 roku. Wśród producentów znajduje się słynny raper Jay-Z.

Scenariusz tejże adaptacji napisze Cheo Hodari Coker, która na swoim koncie ma takie serialowe produkcje jak Luke Cage czy Gliniarze z Southland.

Fabuła filmu podąży za pewnym prawnikiem zajmującym się przestrzeganiem praw obywatelskich, który zmuszony zostanie do walki o własne życie, po tym jak otrzymuje pewne zaproszenie. Ma wstąpić do elitarnej organizacji o nazwie Black, która kryje oszałamiający sekret. Forty Acres nosić ma znamiona thrillera i filmu akcji. Opisywany jest jako połączenie znakomitego Uciekaj! Jordana Peele'a z kultowym filmem Firma z 1993 roku Sydneya Pollacka, w którym w główną rolę wcielił się Tom Cruise.

Za produkcję thrillera oprócz słynnego rapera odpowiedzą także James Lassiter, Aaron Kaplan z Kaplan Entertainment, Niles Kirchner i Bill Strauss. Funkcję producentów wykonawczych objęli Dana Honor, autor książki Smith i Mike Epps. Dla studia Kaplan będzie to pierwszy filmowy projekt.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze kto wcieli się w główną rolę. Projekt jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie preprodukcji.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…