Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Joss Whedon rezygnuje z pracy przy głośnym serialu HBO 0

Joss Whedon nie jest już w żaden sposób związany z serialem The Nevers, który powstaje dla stacji HBO. Twórca zrezygnował z wielu funkcji, które zostały mu powierzone przy okazji tej produkcji. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Joss Whedon ogłosił, że zrezygnuje z pracy przy serialu The Nevers. Twórca twierdzi, że jest wykończony robieniem serialu podczas globalnej pandemii.

Rok pełen bezprecedensowych wyzwań wpłynął na moje życie i perspektywę w sposób, jakiego nigdy bym sobie nie wyobrażał. Tworzenie i produkcja "The Nevers" była radosnym doświadczeniem. Zdałem sobie sprawę, że aby pójść naprzód konieczne będzie szczególne zaangażowanie, a to w połączeniu z fizycznymi wyzwaniami, jakie niesie zrobienie tak wielkiego widowiska podczas globalnej pandemii, jest niemożliwe do ogarnięcia bez negatywnych wpływów na wyniki pracy. Jestem naprawdę wyczerpany i wycofuję się, aby skierować energię na moje prywatne życie, które również znajduje się u progu ekscytujących zmian. Jestem głęboko dumny z wykonanej pracy oraz wdzięczny całej mojej niezwykłej obsadzie i współpracownikom, a także HBO za możliwość wykreowania kolejnego dziwnego świata. "The Nevers" to prawdziwa praca z miłości, ale po dwóch latach pracy, miłość jest wszystkim, co mogę zaoferować. Ona nigdy nie zniknie.

czytamy w oświadczeniu reżysera

Joss Whedon przy serialu The Nevers pełnił wiele funkcji. Był zaangażowany jako scenarzysta, showrunner, producent wykonawczy i jeden z reżyserów.

Stosowny komentarz w sprawie odejścia Whedona wydało również HBO:

Rozstaliśmy się z Jossem Whedonem. Jesteśmy podekscytowani przyszłością i nie możemy się doczekać premiery "The Nevers" latem 2021 roku.

The Nevers opisywane jest, jako epicki dramat science-fiction, w którym grupa wiktoriańskich kobiet posiadających niezwykłe moce, będzie musiała pokonać nieustępliwych wrogów, a także wykonać niebezpieczną misję, która może zaważyć na losach ludzkości.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…