Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kilka szczegółów dotyczących spin-offu "Wonder Woman" o Amazonkach 0

Pod koniec roku na platformie streamingowej HBO Max premierę będzie miał wyczekiwany przez wielu fanów film komisowy Wonder Woman 1984. W między czasie reżyserka filmu Patty Jenkins rozmawia z mediami odnośnie świata przedstawionego na ekranie oraz przyszłości uniwersum.

Patty Jenkins w trakcie rozmowy dla Geek Magazine powiedziała kilka słów na temat spin-offu Wonder Woman, który opowie nam nieco więcej na temat Amazonek z Themysciry.

To historia, którą wymyśliliśmy z Geoffem Johnsem, a następnie przedstawiliśmy Warnerowi. Wydarzenia, które są w niej przedstawione mają miejsce po opuszczeniu przez Dianę Themysciry, wyspy Amazonek. Znajdziemy tam pewne zwroty akcji, które wydarzą się pomiędzy "Wonder Woman", "Wonder Woman 1984" oraz "Wonder Woman 3". Produkcja tego projektu jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęła, ale mam nadzieję, że dostaniemy zielone światło, ponieważ uwielbiam tę opowieść.

mówiła Patty Jenkins

Dodajmy, że spin-off o Amazonkach miałby być serialem, który trafi oczywiście do oferty platformy streamingowej HBO Max. Co myślicie o powiększeniu uniwersum DC o historie wojowniczek z Themysciry?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…