Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bohaterowie ''Co w duszy gra'' w nowym telewizyjnym spocie od Disney+ 0

Disney opublikował nowy telewizyjny spot promujący oczekiwaną animację Co w duszy gra. Film już w te Święta Bożego Narodzenia trafi na platformę Disney+.

fot. materiały prasowe

Akcja filmu przenosi nas na ulice Nowego Jorku i ukazuje losy Joe Gardnera – nauczyciela muzyki uczącego licealny zespół. Pewnego dnia otrzymuje niesamowitą szansę – będzie mógł wystąpić w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Niestety mały wypadek sprawia, że przenosi się do niesamowitego świata, w którym ludzkie dusze otrzymujące osobowość zanim trafią na Ziemię. Zdesperowany Joe za wszelką cenę próbuje powrócić do swojego dawnego życia i zaprzyjaźnia się młodą duszą, która nigdy nie potrafiła zrozumieć atrakcyjności ludzkiej egzystencji.

Głosu głównym bohaterom animacji użyczają Jamie Foxx, Tina Fey, Phylicia Rashad, Daveed Diggs, Quest Love, Rachel House i Angela Bassett.

Premiera Co w duszy gra już 25 grudnia 2020 roku. Produkcja udostępniona zostanie dla wszystkich subskrybentów bez dodatkowych opłat. W naszym kraju ze względu na niedostępność platformy Disney+ pozostaje nam czekać na premierę kinową, której data aktualnie nie jest znana, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i zamknięte kina.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…