Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jakie nowości przygotował Netflix na grudzień? 0

Platforma Netflix zaprezentowała listę grudniowych premier w swoim serwisie. Na widzów czeka wiele głośnych produkcji w tym najnowsze dzieło w reżyserii Davida Finchera!

Filmy tylko na Netflix

 • MANK – Oglądamy Hollywood lat 30. oczami zgryźliwego i uzależnionego od alkoholu scenarzysty, Hermana J. Mankiewicza, który próbuje dokończyć pracę nad Obywatelem Kane'em. Premiera już 4 grudnia na Netflix!
 • BAL – grupa broadwayowskich gwiazd wstrząsa społecznością miasteczka w Indianie, gdy zjawia się tam, by wesprzeć nastolatkę, która chce iść na bal maturalny z dziewczyną. Premiera już 11 grudnia na Netflix!
 • NIEBO O PÓŁNOCY – W tym epickim widowisku światem wstrząsa tajemnicza katastrofa. Samotny naukowiec z Arktyki próbuje skontaktować się z załogą wracających do domu astronautów. Gra i reżyseruje George Clooney. Premiera już 23 grudnia na Netflix!
 • WSZYSCY MOI PRZYJACIELE NIE ŻYJĄ – w Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry. Produkcja powstała we współpracy z Aurum Film i Mitją Okornem. Premiera już 28 grudnia na Netflix!

Seriale tylko na Netflix

 • ŚWIĄTECZNE FILMY NASZEJ MŁODOŚCI – poznaj prawdziwą historię kultowych świątecznych filmów dzięki rozmowom z ich twórcami i nagraniom zza kulis. Premiera już 1 grudnia na Netflix!
 • BOGDAN BONER: EGZORCYSTA – Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta-samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać. Premiera już 3 grudnia na Netflix!
 • BIG MOUTH (sezon 4) – wakacje zapewniają przyjaciołom intensywne doznania: tortury na letnim obozie, podejrzane alter ego, nowe cielesne odkrycia i spotkanie z Tito, czyli komarem lęku. Premiera już 4 grudnia na Netflix!
 • SELENA – SERIAL – dorastająca piosenkarka o meksykańsko-amerykańskich korzeniach, zdaje sobie sprawę, że musi być gotowa na wiele wyrzeczeń w imię miłości i muzyki. Premiera już 4 grudnia na Netflix!
 • ALICE IN BORDERLAND -Miłośnik gier komputerowych trafia do dziwnej wersji Tokio. Aby w niej przeżyć, on i reszta nieszczęśników muszą brać udział w niebezpiecznej grze. Premiera już 10 grudnia na Netflix!
 • FACET NA ŚWIĘTA (sezon 2) – Johanne rozpoczyna obiecujący związek. Szczęściem i spokojem nie dają się jej jednak nacieszyć nowi sąsiedzi, byli partnerzy i jej własna niełatwa rodzina. Premiera już 18 grudnia na Netflix!
 • BRIDGERTONOWIE – serial inspirowany bestsellerowymi powieściami o miłosnych i życiowych perypetiach rodzeństwa z rodziny Bridgertonów należącej do londyńskiej śmietanki okresu regencji. Premiera już 25 grudnia na Netflix!
 • TRANSFORMERS: WOJNA O CYBERTRON TRYLOGIA – WSCHÓD ZIEMI (rozdział 2) – podczas poszukiwań odpowiedzi w odmętach kosmosu Optimus Prime i Autoboty spotykają swoich twórców, którzy okazują się większym zagrożeniem niż Decepticony. Premiera już 30 grudnia na Netflix!
 • CHILLING ADVENTURES OF SABRINA (część 4) – gdy czarownice toczą swoją wojnę, Nick stara się powrócić na krętą ścieżkę prowadzącą do serca Sabriny. Premiera już 31 grudnia na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…