Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zło przeciwko dobru na nowym plakacie promującym ''Bastion'' 0

Adaptacja powieści Stephena Kinga Bastion to jedna z najbardziej oczekiwanych premier CBS All Access. Zbliżająca się data debiutu powoduje, iż w sieci co rusz pojawiają się nowe materiały promocyjne. Aktualnie jest to nowy plakat, który znajdziecie w dalszej części tego artykułu.

Na poniższej grafice widzimy dwa walczące ze sobą obozy – dobra i zła. Na czele dobra stoi Matka Abagail, a zło utożsamia Randall Flagg, potężny czarnoksiężnik, który nie traktuje swoich słabych w jego mniemaniu przeciwników poważnie.

Fabuła produkcji ukaże nam świat przed, podczas i po wstrząsającej apokalipsie, spowodowanej uwolnieniem się wirusa, który zabił 99% populacji planety. W wyniku tego powstają nowe sojusze i wspólnoty. Są to przede wszystkim spokojna i bezpieczna przystań prowadzona przez Matkę Abagail oraz dzikie, bezprawne miasto rządzone przez demonicznego Flagga. Poznamy zrujnowany świat uwikłany w walkę pomiędzy dobrem i złem. Dla fanów Kinga z pewnością zaskoczeniem będzie zakończenie serialu, bowiem sam autor powieści napisał scenariusz finałowego odcinka mocno odbiegając od książkowego końca.

Za serial odpowiada Josh Boone, a w rolach głównych występują Whoopi Goldberg, Alexander Skarsgard, James Marsden, Amber Heard, Jovan Adepo, Ezra Miller, Heather Graham, Owen Teague oraz Odessa Young.

Premiera serialu już 17 grudnia 2020 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…