Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Amazon anuluje serial ''Utopia'' po jednym sezonie 1

Amerykański remake brytyjskiej produkcji science fiction noszący tytuł Utopia jak widać się nie przyjął, bowiem platforma Amazon zdecydowała się anulować go po zaledwie jednym sezonie. Decyzję taką podjęto po dwóch miesiącach od premiery.

fot. amazon

Fabuła serialu opowiada o fikcyjnym komiksie Dystopia, który trafia w ręce grupy nerdów. Ci początkowo nie wiedząc z czym mają do czynienia zaczynają go czytać. Odkrywają jednak ukryte znaczenie zawarte w jego stronach – przepowiednie katastrof i biologicznej wojny. Zaczynają ścigać ich niebezpieczni przestępcy, którzy zrobią wszystko, aby nie odkryli całości przepowiedni. Po drodze spotykają Jessice Hyde, córkę autora komiksu i jego bohaterkę, która okazuje się być prawdziwą osobą, szukającą swojego ojca i wierzącą, że w powieści znajduje się klucz do prawdy.

W obsadzie aktorskiej nowej wersji Utopii znajdują się między innymi John CusackSasha LaneRainn WilsonBernard GilbertJessica Rothe oraz Jeanine Serralles.

Twórczynią serialu jest Gillian Flynn, czyli scenarzystka Zaginionej dziewczyny oraz kreatorka miniserialu Ostre przedmioty.

Pierwszy i zarazem jak się okazuje jedyny sezon serialu Utopia składa się z ośmiu epizodów. Mieliście okazję się zapoznać już z tą produkcją? Co o niej sądzicie?

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

Amazon tak tragicznie promuje swoje seriale i filmy, że nic dziwnego, ze mało kto oglądał ten serial. Sami ukręcili na siebie bata.

Alter_Al

Ja zrezygnowałem wcześniej, po trzecim odcinku. Przeciętna, plastikowa jednorazówka. Nie ma czego żałować.

Proszę czekać…