Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ryan Reynolds na pierwszych zdjęciach z planu filmu ''The Adam Project'' 0

Ryan Reynolds, aktor znany z roli Deadpoola pracuje obecnie na planie nowego filmu akcji dla Netflixa, za który odpowiada Shawn Levy. Zdjęcia do produkcji niedawno ruszyły. W swoim mediach społecznościowych aktor umieścił dwa pierwsze zdjęcia z planu. Możecie zapoznać się z nimi poniżej.

fot. materiały prasowe

Film nosi tytuł The Adam Project i należeć ma do gatunku thrillera przygodowego. Głównym bohaterem będzie mężczyzna, tytułowy Adam, w którego wciela się Reynolds. Musi on cofnąć się w czasie, aby uzyskać pomoc od swojego 13-letniego ja. Potrzebuje jej do wykonania pewnej tajnej misji. Razem wyruszają w pełną przygód wyprawę, aby odnaleźć ojca, naprawić sytuację i uratować świat. Początkowo nie bardzo się dogadują, ale aby ocalić przyszłość muszą nauczyć się radzić sobie w przeszłości.

Na pierwszym zdjęciu widzimy młodego Adama ze swoim przyszłym dorosłym 'ja', którzy poszukują swojego ojca. Druga fotografia to ujęcie zza kulis. Jest na nim Reynolds wraz z reżyserem.

Poniżej zdjęcia w lepszej jakości.


Film ten jest drugim po komedii Free Guy, w którym Reynolds i Levy współpracują ze sobą. Levy reżyseruje, a autorem scenariusza jest Jonathan Tropper i David Ellison.

W obsadzie filmu The Adam Project oprócz Reynoldsa znajdują się także Mark Ruffalo jako poszukiwany ojciec, Catherine Keener, Walker Scobell jako młody Adam, Alex Mallari Jr., Jennifer Garner i Zoe Saldana.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…