Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kilka aktorek dołączyło do obsady disneyowskiego serialu "Willow" 0

W październiku Walt Disney dał zielone światło serialowemu projektowi, którego pomysł będzie opierał się na kultowym filmie fantasy Willow. Dzisiaj poznaliśmy nazwiska kilku aktorek, które pojawią się na ekranie.

Ellie Bamber, Cailee Spaeny i Erin Kellyman – właśnie te trzy aktorki prowadzą negocjacje w sprawie dołączenia do obsady aktorskiej serialu "Willow". Na razie szczegóły projektu trzymane są w tajemnicy, ale cały koncept ma się opierać na pomyśle: "grupa bohaterów zostaje wysłana na misję uratowania porwanego księcia".

Ellie Bamber wcieli się w postać o imieniu Dove – skromną pokojówkę, która wyrusza w podróż, aby udowodnić, że jest wybranką. Cailee Spaeny zagra z kolei Kit – księżniczkę, której brat bliźniak został porwany, ona sama wie natomiast, że jej przeznaczeniem jest bycie przywódczynią i ostatecznie królową. Erin Kellyman sportretuje Jade – służkę, a zarazem najlepszą przyjaciółkę i kompas moralny. Dodatkowo dziewczyna jest na najlepszej drodze, aby stać się najlepszym młodym wojownikiem w królestwie.

W produkcji pojawi się również postać, która ma nawiązywać do Madmartigana, w którego w filmie zagrał Val Kilmer. Na razie nie ogłoszono tego castingu. W roli Willowa ponownie pojawi się Warwick Davis. Nad odcinkiem pilotowym pieczę sprawuje Jon M. Chu.

Zdjęcia do serialu mają wystartować w 2021 roku w Walii.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Wiem jak ze zdrowiem stoi Kilmer ale miłe było by gdyby Willow chociaż wspomniał o nim w produkcji :)

Proszę czekać…