Ellen Page to od dzisiaj Elliot Page, transpłciowy mężczyzna 2

Dzisiaj na swoim koncie na Instagramie, znana dotychczas jako Ellen Page, ogłosiła, że od tej pory jest transpłciowym mężczyzną. Zmienia także swoje imię z Ellen na Elliot.

Elliot Page

Nominowany do Oscara w 2008 r. za film Juno oraz aktor serialu The Umbrella Academy w swoim wpisie podziękował wszystkim, którzy wsparli jego życiową zmianę. Aktor wpomniał także o problemie przemocy fizycznej, niezrozumienia i prześladowania dla społecznosci, do której należy.

Poniżej znajdziecie pełny wpis kanadyjskiego aktora:

Następnymi projektami aktora są dwie animacje, w których Page podkłada głos – Robodog oraz Naya Legend of the Golden Dolphin. Drugi z filmów jest zaplanowany na 2022 r. Ostanio Page mogliśmy zobaczyć w wakacje w 2. sezonie serialu Netflixa, The Umbrella Academy.

Źrodło: today.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Chemas

A tam, wielkie mi mecyje ! Ma taką potrzebę i tyle. Ja to rozumiem. Całe szczęście, że żyje w normalnym kraju. Natomiast nie rozumiem głosów naśmiewających się czy nawet potępiających. Ważne jest co jest w środku, a nie na zewnątrz.

Bercik022

Szczerze, kogo to obchodzi ?? Obwieszczam światu, że jestem Transformerem…. mhm. Wiem, że to tak nie działa i może nie widać ale po zdjęciu tym wyżej jest bardziej kobieca niż męska.

@Bercik022 Całkiem sporo osób, szczególnie widać to po komentarzach u konkurencji.

@Elizabeth_Linton no i teraz nie jestem pewny czy w sumie Eliotowi o to nie chodziło. A tak BTW. to teraz jest w związku heteroseksualnym ?? XD

@Bercik022 Możliwe, że tak. No, jest mężem swojej żony.

PyrLandiA7

Dla Mnie zawsze będzie Ellen Page

@PyrLandiA7 Po co wypierać i przedłużać tym samym stygmatyzacje niosąca wiele bólu osób o innej płci kulturowej?

Elizabeth_Linton

Ciężka sprawa z tą zmianą płci, nie wiadomo kto kim jest. Jeżeli ona jest facetem i ma żonę to na pewno nie jest lesbijką.

ar23s

Eeee, okej? Takiej sytuacji szczerze się nie spodziewałem po Ellen.

Proszę czekać…