Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Matthew Vaughn i twórca "Ekipy" stworzą serial o piłce nożnej 0

Reżyser serii "Kingsman" Matthew Vaughn oraz twórca kultowego serialu Ekipa Doug Ellin wspólnie tworzą nową produkcję, która będzie rozgrywała się w świecie profesjonalnej piłki nożnej.

Doug Ellin pisze scenariusz nowego serialu, którego będzie również showrunnerem wspólnie z Chrisem Case'em. Dodatkowo producentem wykonawczym serialu będzie była gwiazda piłki nożnej, były francuski napastnik Arsenalu FC oraz FC Barcelona, Thierry Henry. Pomagać mu będzie jego agent Darren Dein. Historia będzie śledziła losy młodego gracza o imieniu Dezmond King, który zmaga się ze swoją rosnącą sławą. Vaughn wyreżyseruje odcinek pilotowy, do którego zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym roku.

Podczas mojej pierwszej wycieczki do telewizji nie mogłem wymarzyć sobie lepszego partnera niż Doug. A Thierry i Darren poprowadzą nas przez świat piłki nożnej, to spełnienie marzeń.

powiedział Matthew Vaughn

Produkcja zapowiada się na odpowiednik Ekipy, jednak tym razem osadzony w świecie futbolu. Zapowiada się nie lada gratka dla fanów.

Przypomnijmy, że kolejnym tytułem w karierze reżysera będzie prequel serii "Kingsman" – King's Man: Pierwsza misja, który cały czas czeka na premierę.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…