Nie będzie 2. sezonu serialu "Queen Sono" - Netflix rezygnuje z produkcji 0

Queen Sono jest pierwszym, afrykańskim serialem Netflixa i jak dowiedzieliśmy się dzisiaj, nie doczeka się kontynuacji. Pomimo tego, że zapowiadano 2. sezon, cofnięto tę decyzję, a spowodowane jest to trudnościami przy produkcji wynikającymi z pandemii Covid-19.

Podjęliśmy trudną decyzję, aby nie ruszyć do przodu w drugim sezonem Queen Sono. Ogromne podziękowania dla naszych fanów na całym świecie za miłość do naszej pierwszej serii African Original. Netflix jest również wdzięczny obsadzie i ekipie za ich niezwykłe wysiłki w tworzeniu tego serialu. Będziemy nadal ściśle współpracować z przemysłem kreatywnym w RPA, aby tworzyć coraz ciekawsze historie.

brzmi oświadczenie Netflixa

Serial zadebiutował na Netflixie w lutym i stał się szybkim hitem, decyzja o wznowieniu została podjęta już w kwietniu. Jednak z obawy przed tym co niesie za sobą Covid-19, zdecydowano się cofnąć wcześniejsze postanowienie.

O serialu:

Agentka południowoafrykańskiego wywiadu, Queen Sono, zostaje wplątana w zawiłą sieć nieczystych interesów i polityki, próbując odkryć prawdę o śmierci swojej matki.

W głównych rolach występują Pearl Thusi, Vuyo Dabula, Sechaba Morojele, Chi Mhende, Loyiso Madinga, Rob Van Vuuren, Kate Liquorish, Khathu Ramabulana, Enhle Maphumulo, Abigail Kubeka, Connie Chiume, Otto Nobela i James Ngcobo.

Źrodło: tvfanatic.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…