Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. Pictures rozważa premiery trzech kolejnych filmów na HBO Max 0

Wytwórnie filmowe coraz częściej zaczynają spoglądać w stronę platform streamingowych. Już dzisiaj można podać kilka naprawdę głośnych przykładów filmowych tytułów, które trafiły premierowo do serwisów VOD. A wygląda na to, że to dopiero początek.

Jakiś czas temu Warner Bros. Pictures ogłosił hitową informację związaną z premierą Wonder Woman 1984 na platformie HBO Max. Hollywoodzkie widowisko z Gal Gadot 25 grudnia zawita w serwisie oraz wybranych kinach. Wszystko wskazuje na to, że Warner Bros. Pictures nie zamierza poprzestać tylko i wyłącznie na tym jednym tytule. W kontekście internetowej premiery rozważa się kolejne trzy filmy, które pierwotnie miały zawitać na kinowe ekrany.

Według źródeł zaznajomionych z tematem, wytwórnia jest gotowa zamieścić w ofercie HBO Max dramat biograficzny z udziałem Daniela Kaluuyi i Lakeitha StanfieldaJudas and the Black Messiah, kryminał z Denzelem WashingtonemThe Little Things oraz nową wersję przygód Toma i Jerry'ego.

Na razie nie wiadomo, jakie reakcje wśród kiniarzy wywołają decyzje hollywoodzkich wytwórni. Na ten moment kina w żaden sposób nie sprzeciwiły się Warner Bros. Pictures w kontekście premiery Wonder Woman 1984, co oczywiście nie powinno być dziwne. Po wielu tygodniach zdrowotnego kryzysu i zamkniętych placówek, włodarze kin byliby nierozsądni, gdyby odmawiali prezentowania jakiegokolwiek filmu, który może sprzedać bilety.

Kolejne miesiące zapowiadają się naprawdę ciekawie, jeśli chodzi o przyszłość kina i filmowej dystrybucji. Co o tym myślicie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…