Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix prezentuje serial ''Lupin'' - Omar Sy wciela się w szarmanckiego złodzieja 0

Platforma Netflix opublikowała pierwszą pełną zapowiedź nadchodzącego serialu Lupin, którego fabuła opowie o szarmanckim złodzieju Arsene Lupinie. W tytułowej roli Omar Sy, aktor znany z filmu Nietykalni czy Jurassic World.

fot. netflix

Fabuła serialu inspirowana jest kultową postacią stworzoną przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblance’a. Arsene Lupin był czarującym mężczyzną, dżentelmenem, mistrzem kamuflażu i co najważniejsze włamywaczem.

Lupin ukaże nam współczesną wersję przygód Arsene. Główny bohater to Assane Diop, któremu jako nastolatkowi życie wywróciło się do góry nogami. Jego ojciec zmarł zaraz po tym, jak oskarżony został o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane zainspirowany postacią z książki Arsene Lupin, Dżentelmen Włamywacz, zaczyna naśladować tego bohatera i pragnie pomścić ojca. W planie jego zemsty jest napad na muzeum i wykradzenie cennego naszyjnika Marii Antoniny.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Twórcą serialu jest George Kay. W obsadzie oprócz wspomnianego Sy znajdują się także Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme, Nicole Garcia, Hervé Pierre, Soufiane Guerrab, Antoine Gouy, Fargass Assandé, Vincent Londez i Shirine Boutella.

Premiera serialu na Netflix już 8 stycznia 2021 roku.

Źrodło: ComingSoon, Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…