Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nadchodzi finał ''Wikingów'' - zobaczcie emocjonujący zwiastun 0

Platforma Amazon Prime Video, która nabyła prawa do serialu Wikingowie tworzonego przez stację History opublikowała zwiastun drugiej części finałowego szóstego sezonu, na którą składa się ostatnie dziesięć epizodów.

fot. materiały prasowe

Szósty sezon kończący tą sagę składa się z 20 odcinków. Pierwsze dziesięć wyemitowane zostały niespełna rok temu. Teraz przyszła kolej na emocjonujące zakończenie. Poniżej możecie zapoznać się z wspomnianym zwiastunem, który widzom obeznanym w temacie z pewności zdradzi parę szczegółów.

Zerknijcie także na najnowszy plakat.

Twórcą serialu jest Michael Hirst. Wikingowie to rodzinna saga opowiadająca o życiu i przygodach nordyckich wojowników. Główny bohater to Ragnar Lothbrok, który pragnie łupić nie tylko na wschodzie, ale i również na zachodzie za oceanem.

Pierwsza część finałowego sezonu zakończyła się epicką bitwa pomiędzy Rusią a Wikingami, w której to brat stanął przeciwko bratu. Bitwa zakończyła się tragedią, Bjorn zdradzony przez Ivara, zostawiony został na polu bitwy na śmierć. Nie znana jest także przyszłość ich rodzinnego miasta Kattegat.

Finał tego hitowego serialu na Amazonie zadebiutuje 30 grudnia 2020 roku. W ten dzień z nowym epizodem zapoznać będą mogli się subskrybenci w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Irlandii. Jeśli zaś chodzi o premierę w naszym kraju to ma ona odbyć się na kanale History również 30 grudnia. Emisja zaplanowana jest w formie mini maratonu, po trzy odcinki dziennie i w czwarty dzień, tj. 2 stycznia 2021 roku finał.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ten serial skończył się dla mnie po drugim sezonie.

Proszę czekać…