Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Krzyk 5'' - tożsamość Ghostface'a trzymana przed aktorami w tajemnicy 0

Hollywood uwielbia powracać do znanych serii. Tym razem padło na Krzyk. Niedawno zakończyły się zdjęcia do piątej odsłony tego kultowego slashera. Jednak nie każdy z zatrudnionych aktorów zna odpowiednie zakończenie tego filmu.

fot. materiały prasowe

Jak niedawno zdradził producent William Sherak, część członków obsady tak naprawdę nie zna tożsamości Ghostface’a. Aby jak najdłużej utrzymać w tajemnicy zakończenie filmu, zdecydowano się rozdać obsadzie kilka wersji scenariusza.

Myślę, że o tych dwóch rzeczach należy pamiętać. Po pierwsze istnieje wiele wersji roboczych, a większość aktorów nie wie, czy mają odpowiednią wersję czy nie. Tak więc, graliśmy z nimi w grę. A zabawa w filmie 'Krzyk' polega właśnie na tym, że początkowo wszyscy są winni dopóki nie udowodnią swojej niewinności i nie ma innej drogi. Celem tego jest utrzymanie takiego stanu rzeczy jak najdłużej i udział w dobrej zabawie, która może trwać jeszcze jakiś czas.

powiedział Sherak

Taka technika jest jedną ze sprytnych strategii, stosowanych przez reżyserów i producentów w dzisiejszych czasach. Szczególnie często używana przy właśnie takich projektach jak Krzyk, który zawiera dużo zwrotów akcji. Technika ta wykorzystana została także podczas produkcji dwóch ostatnich filmów z serii Avengers, gdzie większość obsady do samego końca nie wiedziała kto z nich zostaje wymazany przez Thanosa.

W obsadzie aktorskiej znalazło się miejsce dla starej gwardii, która od zawsze jest kojarzona z cyklem Krzyk. Na ekranie pojawią się David Arquette i Courteney Cox, którzy powrócą jako Dewey Riley i Gale Weathers oraz Neve Campbell, czyli ekranowa Sidney Prescott. Nowe nazwiska w obsadzie to: Dylan MinnetteMason GoodingKyle GallnerJasmin Savoy Brown i Mikey Madison. Za reżyserię piątej części odpowiada duet Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett.

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 stycznia 2022 roku.

Źrodło: CinemaBlend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…