Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Aubrey Plaza dołącza do obsady nowego filmu Guya Ritchiego - zagra u boku Jasona Stathama 0

Gwiazdor kina akcji Jason Statham ponownie współpracuje z reżyserem Guyem Ritchiem przy szpiegowskim filmie noszącym wcześniej tytuł 'Five Eyes'. Jego obsada właśnie się powiększyła, a dołączyła do niej amerykańska aktorka Aubrey Plaza.

fot. materiały prasowe

Obecnie najnowszy projekt w reżyserii Ritchiego nie posiada swojego tytułu. Ma on być thrillerem szpiegowskim, w którym główny bohater będący agentem MI6, Orson Fortune zostaje zwerbowany przez tytułowy, globalny sojusz wywiadowczy. Jego zadaniem będzie wyśledzić i powstrzymać sprzedaż nowej śmiercionośnej technologii, która zagraża światowemu porządkowi. Niechętnie łączy siły z ekspertką CIA w dziedzinie zaawansowanych technologii, Sarah Fidel. Fortune wyrusza na misję, podczas której będzie musiał wykorzystać cały swój urok i pomysłowość, aby wyśledzić i zinfiltrować miliardera zajmującego się handlem bronią, Grega Simmondsa.

Za scenariusz filmu odpowiadają Ivan Atkinson i Marn Davies, duet odpowiedzialny za Cash Truck oraz film Dżentelmeni. Produkcją zajmuje się Bill Block z Miramax.

Aubrey Plaza to amerykańska aktorka, którą kojarzyć możecie z takich serialowych produkcji jak Legion czy Parks and Recreation. Wystąpiła także w komedii Co ty wiesz o swoim dziadku?, Randka na weselu, filmie akcji Scott Pilgrim kontra świat czy horrorze Laleczka.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…