Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun ''Firefly Lane'' - nowego serialu Netflixa o przejmującej 30 letniej przyjaźni 0

Platforma Netflix prezentuje teaser serialu Firefly Lane będącego adaptacją bestsellerowej powieści autorstwa Kristin Hannah. Poznamy przejmującą i cierpką historię wielkie przyjaźni trwającej aż trzy dekady.

fot. netflix

Trzy dekady, dwie przyjaciółki i jedna niesamowita historia. Tully i Kate to dziewczynki mieszkające przy Firefly Lane, które zostają najlepszymi przyjaciółkami i przez kolejne 30 lat wspierają się w podróży przez wyboistą drogę życia. Spotykają się w wieku 14 lat w wyniku tragedii, która łączy ich losy. Tully to zuchwała i odważna dziewczynka, a Kate jest nieśmiała i lękliwa. Można powiedzieć, że wszystko je dzieli, a jednak zostają przyjaciółkami na całe życie. Razem przeżywają miłosne wzloty i upadki oraz zmienne koleje losu. Jedna z nich staje się bogata i sławna, podczas gdy druga wybrała małżeństwo i macierzyństwo. Nic nie jest wstanie je poróżnić, ale czy na pewno przetrwają ostateczny test?

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W główne role wcielają się Katherine Heigl i Sarah Chalke. W pozostałej obsadzie znajdują się Ben Lawson, Beau Garrett, Yael Yurman, Ali Skovbye, Patrick Sabongui, Chelah Horsdal, Brendan Taylor, Jon Ecker, Brandon Jay McLaren i Jenna Rosenow.

Premierę serialu platforma wyznaczyła na 3 lutego 2021 roku.

Źrodło: ComingSoon, Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…