Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Krwawy i emocjonujący zwiastun 3. sezonu serialu ''Amerykańscy bogowie'' 0

Stacja Starz opublikowała zapowiedź oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Amerykańscy bogowie opartego na powieści Neila Gaimana. Produkcja ta rewelacyjnie łączy ze sobą trzy elementy – mitologię, fantasy i funkcjonujące w amerykańskim społeczeństwie stereotypy.

fot. materiały prasowe

Serial ukazuje nam historię Cienia, który przed wyjściem z więzienia dowiaduje się, ze jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Kiedy Cień udaje się na jej pogrzeb, w samolocie poznaje pana Wednesdaya, który proponuje mu pracę ochroniarza. Wkrótce po przyjęciu propozycji, Cień, wraz ze swoim nowym pracodawcą wyruszają w podróż po Ameryce, podczas której odwiedzają dziwnych znajomych pana Wednesdaya, którzy okazują się dawnymi bogami mającymi za zadanie walczyć z nowoczesnymi amerykańskimi bogami tj. telewizja czy internet. Te bowiem są przyczyną upadku dawnych wierzeń.

W trzecim sezonie Cień udaje się do małego miasteczka Lakeside, aby spróbować normalnego życia. Będzie musiał także wybrać po której stronie stoi – ludzi czy swoich przodków bogów. Doświadczymy także wątku imigrantów, którzy przywieźli do Ameryki swoich własnych bogów.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Do obsady 3. sezonu dołączyli m.in. Marilyn Manson jak lider heavy metalowego zespołu Blood Death, Danny Trejo i Dominique Jackson – oboje sportretują jedną z nikczemnych twarzy Mr. Worlda, Julia Sweeney, Herizen Guardiola i Ashley Reyes.

Premiera nowych epizodów serialu już 10 stycznia 2021 roku.

Źrodło: Syfy

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…