Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Lionsgate prezentuje zapowiedź thrillera ''Fatale'' - czy jedna noc może zaważyć na dalszym życiu człowieka? 0

Studio Lionsgate wydało pierwszą zapowiedź świetnie zapowiadającego się thrillera psychologicznego Fatale z Hilary Swank i Michaelem Ealy w rolach głównych.

Ealy, aktor znany z serialu Żona idealna czy Stumptown, wciela się w mężczyznę, dla którego jednonocna przygoda z piękną tajemniczą nieznajomą rujnuje całe dotychczasowe życie.

Po szalonej, trwającej zaledwie jedną noc miłosnej przygodzie, Derrick, odnoszący sukcesy jako agent sportowy, obserwuje jak jego idealne życie rozpada się na kawałki. Okazuje się, że kobieta z którą spędził noc jest policyjnym detektywem. Nie zważając na nic wplątuje go w swoje ostatnie śledztwo. Kiedy Derrick desperacko próbuje się uwolnić, popada jeszcze głębiej w zastawioną pułapkę, a na szali jest jego kariera oraz życie jego i jego rodziny.

Produkcja reklamowana jest jako trzymający w napięciu prowokujący thriller psychologiczny, gdzie dwójka bohaterów prowadzi ze sobą grę w kotka i myszkę, a jeden błąd może zmienić całe życie.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W obsadzie filmu oprócz wyżej wymienionych znajdują się także Mike Colter, Tyrin Turner, Sam Daly, Kali Hawk, David Hoflin, Damaris Lewis i Geoffrey Owens. Fatale wyreżyserował Deon Taylor, a pracował on na podstawie scenariusza Davida Loughery'ego.

Premiera filmu Fatale już 18 grudnia 2020 roku.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…