II seria Ja wam pokażę

Na przełomie sierpnia iwrześnia rozpoczną się zdjęcia do drugiego
sezonu

Serial zrealizuje reżyser Konrad Niepolski, wyprodukuje Dzielnica Łacińska Movie Producent, a wiosną przyszłego roku pokaże TVP1.

Autorami scenariusza do następnych odcinków Ja wam pokażę Katarzyna Grochola i Tomasz Kępski. Zresztą produkcja jest oparta na cyklu tej popularnej autorki zatytułowanym Żaby i Anioły. W nowej serii Ja wam pokażę zostaną wykorzystane wątki kolejnych dwóch książek, a dodatkowo na potrzeby fabuły zostanie wprowadzonych kilka nowych atrakcyjnych wątków, które między innymi zwiększą dawkę humoru.

W roli Judyty ponownie wystąpi Edyta Jungowska, której partnerować będą aktorzy znani z pierwszej części: Radosław Krzyżowski, Tomasz Sapryk, Julia Kamińska, Tomasz Wlaziński, Agnieszka Włodarczyk oraz Andrzej Grabowski i Paweł Królikowski. Wystąpią również Aleksandra Konieczna wraz ze swym serialowym mężem Waldemarem Błaszczykiem. W rolę Matki i Ojca jak za każdym razem wcielą się Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski.
Zdjęcia do następnej części Ja wam pokażę rozpoczną się na przełomie sierpnia i września. Reżyserią kontynuacji serialu zajmie się Konrad Niepolski, znany z takich filmów jak Symetria i Palimpsest. Natomiast całość wyprodukuje Dzielnica Łacińska Movie Producent.

Emisja kolejnego sezonu Ja wam pokażę planowana jest w TVP1 na wiosnę 2009 roku. Jak wynika z badań AGB NMR, odcinki serialu nadawane przez tę stację jesienią zeszłego roku oglądało średnio 3,28 mln widzów.

Ja wam pokażeJa wam pokaże

wirtualnemedia.pl