II seria Ja wam pokażę 0

Na przełomie sierpnia iwrześnia rozpoczną się zdjęcia do drugiego
sezonu

Serial zrealizuje reżyser Konrad Niepolski, wyprodukuje Dzielnica Łacińska Movie Producent, a wiosną przyszłego roku pokaże TVP1.

Autorami scenariusza do następnych odcinków Ja wam pokażę Katarzyna Grochola i Tomasz Kępski. Zresztą produkcja jest oparta na cyklu tej popularnej autorki zatytułowanym Żaby i Anioły. W nowej serii Ja wam pokażę zostaną wykorzystane wątki kolejnych dwóch książek, a dodatkowo na potrzeby fabuły zostanie wprowadzonych kilka nowych atrakcyjnych wątków, które między innymi zwiększą dawkę humoru.

W roli Judyty ponownie wystąpi Edyta Jungowska, której partnerować będą aktorzy znani z pierwszej części: Radosław Krzyżowski, Tomasz Sapryk, Julia Kamińska, Tomasz Wlaziński, Agnieszka Włodarczyk oraz Andrzej Grabowski i Paweł Królikowski. Wystąpią również Aleksandra Konieczna wraz ze swym serialowym mężem Waldemarem Błaszczykiem. W rolę Matki i Ojca jak za każdym razem wcielą się Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski.
Zdjęcia do następnej części Ja wam pokażę rozpoczną się na przełomie sierpnia i września. Reżyserią kontynuacji serialu zajmie się Konrad Niepolski, znany z takich filmów jak Symetria i Palimpsest. Natomiast całość wyprodukuje Dzielnica Łacińska Movie Producent.

Emisja kolejnego sezonu Ja wam pokażę planowana jest w TVP1 na wiosnę 2009 roku. Jak wynika z badań AGB NMR, odcinki serialu nadawane przez tę stację jesienią zeszłego roku oglądało średnio 3,28 mln widzów.

Ja wam pokażeJa wam pokaże

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…