Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Venom 2: Carnage" - znamy datę premiery pierwszego zwiastuna 0

Z powodu pandemii przycichł nieco szum dotyczący kontynuacji kasowego hitu, jakim był Venom. Co się odwlecze, to nie uciecze. Sony Pictures niebawem rozpędzi machinę promocyjną. Wielkimi krokami zbliża się debiut pierwszej zapowiedzi filmu Venom 2: Carnage.

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje związane z premierą pierwszego zwiastuna superprodukcji Venom 2: Carnage. Zapowiedź zostanie pokazana w trakcie wielkiego wydarzenia sportowego, które przyciągnie przed ekrany telewizorów miliony Amerykanów (i nie tylko). Mowa oczywiście o Super Bowl, które od lat robi za prawdziwe okno wystawowe hollywoodzkich produkcji. Zwiastun filmu Venom 2: Carnage zadebiutuje 7 lutego.

W sequelu Venoma ponownie pojawią się Tom Hardy i Michelle Williams, którzy jeszcze raz wcielą się w role Eddiego Brocka i Anne Weying. Poza tym na ekranie zobaczymy Woody'ego Harrelsona, który zagra Cletusa Cassady’ego, znanego również pod pseudonimem Carnage. W filmie wystąpią również Naomi Harris jako Shriek i Stephen Graham w nieujawnionej roli.

Na razie szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. Reżyserem filmu jest Andy Serkis. Oficjalna premiera Venom 2: Carnage została ustalona na 24 czerwca 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

ar23s

Zwiastuny bardzo często spoilerują film i staram się ich unikać.

Bercik022 ar23s

@ar23s spoiler!!! Podobno w filmie ma pojawić się Venom

ar23s Bercik022

@Bercik022 :) Głównie chodzi o to, że większość zwiastunów pokazuje zbyt dużo i można się np dowiedzieć jaki będzie plot twist, a nawet zakończenie na podstawie fragmentów scen.

Khaosth ar23s

@ar23s Niby tak, ale na super bowl na więcej kasy niż na 30-sekundowy spot nie wydadzą. (w sumie nie wiem co mnie bardziej dziwi – że Sony będzie promował na SB "Venoma 2" a nie "Morbiusa", czy info że SB w tym roku w ogóle się odbędzie.)

Chyba że równocześnie w sieci puszczą coś dłuższy zwiastun – wtedy ryzyko spoilerów wzrasta.

Bercik022 ar23s

@ar23s no zdarzają się takie robaczki, pamiętam jak zobaczyłem trailer do filmu "The Double" Richardem Gerem i mocno zaskoczyli mnie tym, że w trailerze pokazali cały główny plot twist i to tak totalnie na chama. Prawie tak jak by zdradzić końcówkę Fight Club

Proszę czekać…