Nowy zwiastun Wojen Klonów! 0

Pojawiła się niesamowita zapowiedź kinowego filmu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów zbliżają się wielkimi krokami. Nieoczekiwanie twórcy zaprezentowali nowy, dłuższy zwiastun ze wspaniałym klimatem. Ja, jako fan Gwiezdnych Wojen, zawsze spodziewam się świetnych zwiastunów po Lucasie, bo dotychczas nic w tej kwestii nie można było mu zarzucic, lecz mile się zaskoczyłem! Zdecydowanie lepszy od poprzednich.

Star Wars: The Clone WarsStar Wars: The Clone Wars

Od pierwszych sekund zwiastuna towarzyszą nam mroczne melodie z Zemsty Sithów, a ściślej Padme’s Ruminations, utwór numert 8 z albumu. Tworzy to niesamowity klimat, mówiący, że jesteśmy świadkami wojny, której los jest przesądzony, a nasi bohaterowie skazani są na porażkę. Upadek Anakina jest bliski. Potem widac niesamowitą efektowność, pojedynki na miecze świetlne i bitwy. Rzuca się w oko udoskanalona animacja. Widzimy wszystko, co powinniśmy zobaczyc w zwiastunie Gwiezdnych Wojen.

Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padmé Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy – pod wodzą Palpatine’a, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa – zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata Gwiezdnych Wojen znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

Warto zaznaczyć ciekawą informację, która ucieszy wszystkich bojących się, że Wojny Klonów będa bajką dla małych dzieci. Otóż MPAA przyznało kategorię wiekową PG-13, czyli taką samą, co każdej części sagi. Zatem można się spodziewać wspaniałych przygód rycerzy Jedi, powalających bitew i walk na miecze świetlne. To, co zawsze prezentują nam Gwiezdne Wojny – klimat, widowiskowość i to coś, co powoduje, że jak film ogląda się po raz n-ty, to nadal ma się z wrażenia wypieki na twarzy.

Premiera w Stanach Zjednoczonych 15 sierpnia 2008 roku, w Polsce 26 września.

Szerzej pisałem o filmie TUTAJ . Zapraszam do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…