Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nadchodzi 2. sezon serialu ''Snowpiercer'' - zobaczcie zwiastun 0

Czekacie z niecierpliwością na drugi sezon Snowpiercera? Premiera już niedługo. Aby jeszcze podsycić czas oczekiwania stacja TNT wypuściła właśnie oficjalną zapowiedź. Możecie zobaczyć ją poniżej. Będzie się działo.

Akcja serialu rozgrywa się siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

W drugiej serii fabuła w dużej mierze skupi się na postaci pana Wilforda, twórcy pociągu, który będzie chciał przejąć władzę w drugim jeszcze bardziej nowocześniejszym pociągu. Wciela się w niego aktor znany z serialu Gra o tron – Sean Bean. Przeciwstawia się mu Layton i konflikt między nimi z każdą chwilą narasta.

Premiera drugiego sezonu już 25 stycznia 2021 roku. W naszym kraju serial dostępny jest na platformie Netflix i tu właśnie nowe epizody pojawią się dzień po amerykańskiej premierze tj. 26 stycznia.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…