Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"The Tomorrow War" z Chrisem Prattem nie trafi do kin - widowisko wystawione na sprzedaż 1

The Tomorrow War, czyli widowisko, którego gwiazdą oraz jednym z producentów jest Chris Pratt, nie trafi na ekrany kin. Superprodukcja została wystawiona na sprzedaż.

Fatalna sytuacja związana z kinami na świecie sprawia, że hollywoodzkie studia coraz chętniej spoglądają w stronę platform streamingowych szukających nowych tytułów do swoich ofert. Już niebawem jednym z filmów, które spotka taki los będzie The Tomorrow War z Chrisem Prattem. Widowisko zostało wystawione przez studio Skydance oraz wytwórnię Paramount Pictures na sprzedaż.

Podobno walka o tytuł pomiędzy firmami zajmującymi się streamingiem jest zażarta. Faworytem do pozyskania praw zdaje się być Amazon, który zaoferował za widowisko 200 mln dolarów. Przypomnijmy, że Paramount Pictures oraz przedstawiciele wspominanej firmy mają już za sobą jedną udaną transakcję. W ubiegłym roku Amazon odkupił od hollywoodzkiej wytwórni komedię Książę w Nowym Jorku 2 za 125 mln dolarów. Już niedługo może dojść do podpisania kolejnej ciekawej umowy.

Reżyserem filmu jest Chris McKay. Jego akcja została umiejscowiona w przyszłości, gdzie ludzkość musi toczyć ciężkie boje z kosmicznymi najeźdźcami. Niestety przegrana jest coraz bliżej, dlatego też naukowcy podejmują się szalonego planu przeniesienia do swojego świata żołnierzy z przeszłości. Oprócz Pratta w obsadzie są też J. K. Simmons, Yvonne Strahovski i Betty Gilpin.

The Tomorrow War pierwotnie miał zawitać do kin 23 lipca 2021 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…