Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Wspieraj kino Muranów podczas przedłużonego zamknięcia. Kolejne seanse online! 0

Zgodnie z nowym rozporządzeniem rządu seanse w kinach, jak wiemy zostały odwołane do 31 stycznia (włącznie). W tym czasie możecie kupować vouchery do kina na lepsze czasy i – przede wszystkim – doświadczać filmowych emocji odwiedzając salę Muranów online.

Najbliższe seanse online:

- w czwartek, 14 stycznia od 19:00 – jeden z najbardziej popularnych filmów w repertuarze Muranowa w ciągu ostatnich miesięcy, słoneczna komedia Arab Blues z Golshifteh Farahani w roli głównej.

- w niedzielę, 17 stycznia od 16:00 – przebój FILMS for FOOD, dokument o najlepszej restauracji świata i jej twórcy, Rene Redzepim Noma: My Perfect Storm

W ramach kolejnych seansów Muranów pokaże, takie tytuły, jak:

- 21.01, 19:00 Daleko od Reykjaviku – ujmujący komediodramat twórcy kinowego przeboju Barany. Islandzka opowieść, który ponownie rozgrywa się w zachwycających pejzażach Islandii.

- 24.01, 16:00 Szarlatan – najnowszy, oparty na faktach i zrealizowany z rozmachem film A. Holland (wciąż przed premierą na platformach VOD)

- 28.01, 19:00 Zdrajca – oparty na faktach film Marca Bellocchio, który w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat mafii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…