Ogłoszono laureatów European Shooting Stars 2021 0

European Film Promotion ogłosiło laureatów nagrody European Shooting Stars 2021. Po raz pierwszy EFP ogłosiło dziesięciu najbardziej obiecujących europejskich aktorów w ramach trzydniowego programu online.

24. edycja EUROPEAN SHOOTING STARS, najstarszej i najbardziej prestiżowej inicjatywy EFP mającej na celu promowanie europejskich talentów aktorskich, odbędzie się online od 23 do 25 lutego 2021 roku. Na tydzień przed wydarzeniami branżowymi tegorocznego 71. Berlinale (1-5 marca). Ceremonia wręczenia nagród Shooting Stars odbędzie się latem w ramach pokazów Berlinale.

Poniżej dziesiątka laureatów:

Chociaż w tym roku niestety nie możemy spotkać się osobiście, zapraszamy do przyłączenia się, odkrywania i świętowania tego, co najlepsze w europejskim aktorstwie, pozostając jednocześnie bezpiecznym w domu. To motto tegorocznego cyfrowego programu European Shooting Stars. Jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy stworzyć cyfrowe doświadczenie za pośrednictwem naszego internetowego "Home of Acting Talent", który otworzy swoje drzwi i naśladuje ducha naszych corocznych wydarzeń fizycznych.

mówi dyrektor zarządzająca EFP Sonja Heinen

Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach European Shooting Star nagrody otrzymywali Bartosz Bielenia, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz, Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Agata Buzek i Agnieszka Grochowska.

Źrodło: efp-online.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…