Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rosamund Pike w zwiastunie ''O wszystko zadbam'' Netflixa 0

Na platformę Netflix zmierza ciekawa produkcja z Rosamund Pike w roli głównej. To kryminalna komedia nosząca tytuł O wszystko zadbam. W sieci pojawił się jej zwiastun, z którym zapoznać możecie się poniżej.

fot. materiały prasowe

Pike wciela się w nieuczciwą opiekunkę prawną, która bez żadnych skrupułów okrada leciwych podopiecznych z oszczędności ich życia. Tak również miało być i tym razem. Okazało się jednak inaczej. Nowa ofiara nie jest wcale taką bezbronną staruszką, na jaką wygląda.

W obsadzie aktorskiej oprócz Pike znajdują się także Peter Dinklage, Eiza Gonzalez, Dianne Wiest i Chris Messina. Za reżyserię filmu O wszystko zadbam odpowiada J Blakeson. Na swoim konecie ma on scenariusz do horroru Zejście 2, a za kamerą stanął takich produkcji jak Uprowadzona Alice Creed oraz Piąta fala.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Zachęciła Was do zapoznania się z tą produkcją?

Rosamund Pike to brytyjska aktorka, którą kojarzyć możecie z filmu Duma i uprzedzenie, Gniew tytanów, thrillera Zaginiona dziewczyna czy filmu akcji z serii o Bondzie Śmierć nadejdzie jutro, gdzie wystąpiła u boku Pierce'a Brosnana.

Premiera filmu na Netflixie zaplanowana jest na 19 lutego 2021 roku.

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…