Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Liga Sprawiedliwości" nie będzie miniserialem tylko 4-godzinnym filmem 0

Wygląda na to, że Liga Sprawiedliwości nie zostanie podzielona na kilka części. Do tej pory wydawało się, że wersja reżyserska Zacka Snydera trafi do HBO Max w formie miniserialu.

Reżyser filmu potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego wersja Ligi Sprawiedliwości powszechnie znana, jako "Snyder Cut" trafi do serwisu HBO Max w formie jednoczęściowego filmu. Wcześniej mówiło się na temat podzielenia produkcji na cztery części, które byłyby prezentowane w formie odcinków.

Na razie nie podano dokładnej daty premiery "Snyder Cut", jednak spekuluje się, że produkcja zadebiutuje już w marcu.

Biorąc pod uwagę długość reżyserskiej wersji Ligi Sprawiedliwości i chęć zarobienia, jak największej liczby dolarów przez HBO Max, wydawało się, że wypuszczanie jednego odcinka tygodniowo będzie miało przełożenie w rzeczywistości. Jak widać na powyższym obrazku finalnie podjęto inną decyzję.

Czy to lepiej? Nie wiem. Wiem natomiast, że "Snyder Cut" będzie prawdopodobnie najdłuższym filmem superbohaterskim w historii kina. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalną datę premiery.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Khaosth

Trochę gorzej – miniserial łyknęłoby się na dwa razy, a na hiperdługą epopeję będzie trzeba wygospodarować jakieś ćwierć dnia.

Tak czy inaczej – obejrzę na bank.

Bercik022 Khaosth

@Khaosth Irlandczyka się jakoś dało radę to to chyba też :p

Khaosth Bercik022

@Bercik022 Jakby ZS’s JL leciała na polsacie lub tvn to do sześciu godzin by spokojnie dobiła. :)

Proszę czekać…