Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Przeznaczenie: Saga Winx" - oficjalny zwiastun nowego serialu Netflixa 0

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun serialu Przeznaczenie: Saga Winx! Premiera serialu już 22 stycznia 2021 roku.

Przeznaczenie: Saga Winx to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki Winx Club Iginio Straffiego jest Brian Young.

W serialu występują m.in.: Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa, Sadie Soverall jako Beatrix, Freddie Thorp jako Riven, Danny Griffin jako Sky, Theo Graham jako Dane i Jacob Dudman jako Sam oraz Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen i Eva Birthistle.

Przeznaczenie: Saga Winx to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez Archery Pictures Production we współpracy z Rainbow. Showrunnerem i producentem wykonawczym sześcioodcinkowej serii jest Brian Young. Judy Counihan i Kris Thykier z Archery Pictures oraz Cristiana Buzzelli i Joanne Lee z Rainbow również pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…