Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Steven Knight potwierdza, iż ''Peaky Blinders'' zakończy się filmem! 0

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, iż nadchodząca szósta seria serialu Peaky Blinders będzie tą ostatnią. Jednak dwuznaczne słowa twórcy tej produkcji dały nam do myślenia. Teraz sam Steven Knight potwierdził przypuszczenia. Kryminalna seria doczeka się swojego wielkiego zwieńczenia – w postaci pełnometrażowego filmu.

fot. materiały prasowe

Knight we wcześniejszym oświadczeniu powiedział fanom, iż obecny serial dobiega końca, ale historia będzie kontynuowana w innej formie. Teraz wiemy już co miał na myśli.

Covid zmienił nasze plany, ale mogę powiedzieć, że moim planem od początku było zakończenie tego serialu filmem. To właśnie się wydarzy.

powiedział Knight

Knight pierwotnie chciał, aby serial ten posiadał siedem sezonów, jednak obecna trudna sytuacja w filmowym świecie spowodowana pandemią koronawirusa mocno zweryfikowała jego plany. Wielki wpływ na decyzję o zakończeniu serialu szóstym sezonem miało prawie roczne przesunięcie zdjęć do niego, na co zarówno twórcy jak i ekipa nie mogą sobie pozwolić, bowiem wszystkich ich łączą także inne zawodowe zobowiązania.

Cieszycie się, że ta uznana kryminalna seria doczeka się swojego filmowego wielkiego finału?

Akcja serialu rozgrywa się na ulicach Birmingham. Śledzimy losy gangstera Tommy’ego Shelby, który przewodzi gangiem. Szósty sezon skupi się na politycznej karierze Tommy’ego, do którego zgłasza się charyzmatyczny polityk mającą śmiałą wizję Wielkiej Brytanii.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…