Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ginger Gonzaga z ważną rolą w serialu "She-Hulk" 0

Marvel Studios kompletuje obsadę aktorską serialu She-Hulk. Nowym nabytkiem została właśnie Ginger Gonzaga.

Ginger Gonzaga to aktorka, którą możecie kojarzyć z takich produkcji, jak Kidding czy Siły Kosmiczne. Teraz przyjdzie jej grać u boku Tatiany Maslany w serialu od Marvel Studios. Gonzaga dołączyła bowiem do obsady aktorskiej She-Hulk.

Z informacji, które zostały udostępnione w mediach wynika, że 37-letnia aktorka wcieli się w postać najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki, czyli Jennifer Walters. Nie podano oficjalnego imienia postaci, ale w komiksach funkcję najlepszej przyjaciółki Jennifer pełni od dzieciństwa Jill Stevens – obecnie pisarka w West Magazine w Los Angeles.

Oprócz Tatiany Maslany i Ginger Gonzagi w obsadzie aktorskiej serialu są też Mark Ruffalo i Tim Roth, którzy powtórzą swoje role znane z Kinowego Uniwersum Marvela. Pierwszy gra oczywiście Bruce’a Bannera/Hulka, a drugi z kolei jest ekranowym Emilem Blonskym znanym również, jako The Abomination.

Zdjęcia do She-Hulk mają wystartować pod koniec marca. Seria będzie składała się z dziesięciu odcinków. Premiera planowana jest na 2022 rok.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…