Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wygląd Darkseida ujawniony - zobaczcie zdjęcia 1

W sieci pojawiły się zdjęcia oficjalnych koszulek, na których widnieją postacie z Ligi Sprawiedliwości. Jednym z takich bohaterów jest Darkseid, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak kultowy czarny charakter będzie prezentował się w widowisku Zacka Snydera.

Poniżej znajdziecie galerię ze zdjęciami koszulek, na których możemy dokładnie przyjrzeć się wyglądowi Darkseida. Niezaprzeczalnie prezentuje się on groźnie w swojej zbroi, która jest hołdem dla komiksów, a jednocześnie idealnie pasuje do estetyki, którą Snyder stworzył dla swojego DCEU.

Na razie nie jest wiadome w jaką stronę pójdzie Zack Snyder w swojej wersji Ligi Sprawiedliwości. Pojawiły się spekulacje, jakoby w pewnym momencie tytułowa grupa superbohaterów stanęła twarzą w twarz z Darkseidem.

W postać Darkseida w reżyserskiej wersji Zacka Snydera wciela się Ray Porter. Kilka dni temu ogłoszono, że Liga Sprawiedliwości nie będzie miniserialem, jak pierwotnie się mówiło, a czterogodzinym filmem. Produkcja trafi do serwisu platformy HBO Max. Na razie oficjalna data premiery nie została ustalona, jednak mówi się w kuluarach, że będzie ona miała miejsce w marcu.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…