Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Świetne i klimatyczne zdjęcia Michaela Myersa z "Halloween zabija" 0

Już w październiku Michael Myers powróci, aby zwiększyć liczbę swoich ofiar. W oczekiwaniu na kolejny film z serii "Halloween", mamy dla Was nowe fotosy promujące horror. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Legendarny morderca powróci już w październiku, kiedy to na ekranach kin zagości slasher Halloween zabija, który będzie bezpośrednią kontynuacją filmu z 2018 roku. Na łamach Empire zaprezentowano dwa nowe zdjęcia promujące wyczekiwaną produkcję. Widnieje na nich nie kto inny, jak Michael Myers. Same ujęcia są naprawdę klimatyczne i zwiastują nam pojawienie się całkiem ciekawej lokacji. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie:

Ten film jest o strachu społeczeństwa, paranoi, dezinformacji i panice tłumu. Idealnie wpisuje się w generację kina popcornowego. Nie mogłoby być nic bardziej interesujące niż stworzenie takiego kina.

powiedział reżyser "Halloween zabija" – David Gordon Green

W obsadzie aktorskiej znaleźli się Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Robert Longstreet oraz Charles Cyphers, który powróci, jako szeryf Leigh Brackett. Co ciekawe scenariusz do filmu David Gordon Green napisał we współpracy z Dannym McBride'em oraz Scottem Teemsem.

Halloween zabija trafi na ekrany kin 15 października 2021 roku. Jak podobają się Wam nowe zdjęcia z horroru o ikonicznym seryjniaku?

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Tak sobie wszedłem sprawdzić, gdzie prowadzi polityka Waszej strony – sam nie jestem bez winy, bo zdarzało mi się zagalopować w dyskusji i za to twórców strony przepraszam szczerze – natomiast to jak traktujecie ludzi o innym podejściu, innym zdaniu, innym czymkolwiek to już Wasza wina. Dlatego teraz publikujecie tylko dla siebie, a nawet tego brak, bo brak dyskusji między ludźmi dodającymi treści – a na innych nie możecie liczyć. Szkoda. Proszę przekazać Bernadetcie dużo dobrego. Uwielbiałem czytać jej teksty.

Proszę czekać…