Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Rodriguez zapowiada animowaną produkcję w uniwersum "Od zmierzchu do świtu" 0

Uniwersum "Od zmierzchu do świtu" powiększy się o kolejną produkcję. Reżyser kultowego filmu z lat 90. zapowiedział powstanie serialu animowanego.

Robert Rodriguez udzielił wywiadu dla SFX Magazine z racji promocji swojej nowej produkcji Będziemy bohaterami, która pojawiła się w ofercie platformy streamingowej Netflix. W trakcie rozmowy wywiązała się dyskusja na temat jednego z najważniejszych tytułów w karierze popularnego reżysera, czyli klasyka kina wampirycznego – Od zmierzchu do świtu.

Twórca wyjawił również kulisy powstania serialu osadzonego w uniwersum, które zostało zapoczątkowane w 1996 roku.

Posiadam własną sieć telewizyjną El Rey. Potrzebowałem, więc stworzyć serial. Quentin Tarantino i ja posiadamy wciąż prawa do tytułu, więc do niego poszedłem i powiedziałem: "Chciałbym w mojej telewizji rozwinąć historię Santánico Pandemonium i azteckich wampirów". Na świecie został on wydany, jako serial Netfliksa, ale tak naprawdę jest to oryginalny serial mojej sieci telewizyjnej.

powiedział Robert Rodriguez

Nie ta informacja była, jednak najważniejsza z perspektywy fana Od zmierzchu do świtu:

Aktualnie spoglądamy w stronę animacji osadzonej w uniwersum "Od zmierzchu do świtu". Jesteś pierwszą osobą, której o tym mówię!

wyjawił reżyser

Animowana produkcja nie będzie raczej remake’em oryginału, a kolejną historią osadzoną w tym świecie, która jeszcze raz przybliży nam świat, gdzie egzystują azteckie wampiry. Na razie nie ma szczegółów dotyczących fabuły oraz daty premiery.

Źrodło: SFX Magazine

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…