Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu serialu ''Wspaniała pani Maisel'' 0

Po prawie rocznym opóźnieniu w wejściu na plan czwartego sezonu serialu Wspaniała pani Maisel, ekipa nareszcie rozpoczęła prace na planie. Informację taką w swoich mediach społecznościowych podała odtwórczyni głównej roli w hitowej produkcji Amazona Rachel Brosnahan.

Trzeci sezon zadebiutował pod koniec 2019 roku i już wiosną 2020 roku miały rozpocząć się zdjęcia do czwartej serii. Niestety panująca pandemia skutecznie pokrzyżowała plany twórców. Dopiero wczoraj, jak wynika z wpisu aktorki udało się ekipie rozpocząć prace na planie w Nowym Jorku. Przez tak wielkie opóźnienie również i my musimy uzbroić się w cierpliwość, bowiem nowych odcinków z pewnością nie doczekamy się wcześniej niż pod koniec bieżącego roku.

Fabuła serialu rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Poznajemy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci, której ład zostaje nagle zburzony, gdy pan domu odchodzi do innej kobiety. Miriam radząc sobie z tą porażką, odkrywa w sobie wielki talent do stand-upu. Ta przemiana dla wszystkich jest niebywała, jednakże Miriam w nowej roli radzi sobie świetnie. W najnowszym, trzecim sezonie Miriam rozpoczyna kolejny etap swojej kariery, wyrusza bowiem w światową trasę wraz z Susie i Shy. Ta przygoda okazuje się nie tylko ekscytująca, ale i ucząca wielkiej pokory i tego jaki jest naprawdę świat show biznesu.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…