Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Chris Rock na zdjęciu promującym nowy film z serii ''Piła'' 0

Po znacznym opóźnieniu premiery nowego filmu z słynnego cyklu ’’Piła’’ w tym roku (jeśli nie dojdzie do kolejnych opóźnień) doczekamy się jego premiery. W ramach przypomnienia o nadchodzącej produkcji na łamach magazynu Empire pojawiło się nowe zdjęcie z filmu.

fot. materiały prasowe

Poniższa fotografia ukazuje nam głównego bohatera, w którego wciela się Chris Rock. Jest także grafitti w formie tytułowej spirali, znaku rozpoznawczego Jigsawa.

O czym opowie film?

Młody arogancki detektyw Ezekiel "Zeke" Banks i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…

Za reżyserię noszącego filmu noszącego tytuł Spirala: Nowy rozdział serii Piła odpowiada Darren Lynn Bousman, który wyreżyserował II, III i IV część kultowej serii.

Premiera filmu 21 maja 2021 roku.

Źrodło: empireonline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…