Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Holland chce zagrać w horrorze po obejrzeniu "Uciekaj!" 0

Tom Holland to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Pozycja młodego aktora jest na tyle wysoka, że może on sam decydować w jakich filmach wystąpi. Jednym z jego autorskich pomysłów jest udział w horrorze.

Tom Holland pokazał wszystkim, że posiada talent aktorski. Peter Parker nie jest z pewnością szczytem tego, co w przyszłości może osiągnąć. Zresztą rola w produkcji Diabeł wcielony pokazuje, że w Hollandzie drzemią spore pokłady aktorskiego talentu. Niebawem będziemy mogli potwierdzić tę tezę, dzięki filmowi Cherry, gdzie młody gwiazdor również stanie przed sporym wyzwaniem. Jak Holland zapatruje się na swoją przyszłość?

Myślę, że chce robić różne kino – grać w Marvelu i kinie indie. Chciałbym zrobić horror, ale jestem tym przerażony. "Uciekaj!" jest jedynym horrorem, który tak naprawdę widziałem, uwielbiam go, ale nie mogę powiedzieć, jak wiele snu mi on odebrał.

stwierdził aktor

Tom Holland nie jest jedynym aktorem, który zdradził, iż gatunek grozy nie należy do jego ulubionych. W podobnym tonie wypowiedział się Daniel Kaluuya, który w dzieciństwie nabawił się pewnej traumy związanej z horrorami:

Miałem opiekunkę, która puszczała mi "Koszmar z ulicy Wiązów". Oglądałem to jako dziecko i później miałem koszmary. Nie mogłem oglądać horrorów, ale Jordan Peele to naprawił.

Z pewnością zobaczenie Spider-Mana w horrorze byłoby czymś interesującym. A Wy co o tym myślicie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…