Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Czy ''Gra o tron'' doczeka się kolejnych spin-offów? HBO podobno pracuje nad kolejnym projektem 0

Jak donosi internetowy portal Deadline HBO odpowiedzialne za hitowy serial Gra o tron i nadchodzący spin-off House of the Dragon, nie osiada na laurach i już pracuje nad nowym projektem, którego akcja również rozgrywać będzie się w świecie znanym nam z powieści George'a R.R. Martina.

fot. materiały prasowe

Produkcja ta miałaby być adaptacją serii opowiadań o Dunku i Jaju wydanych w Polsce pod tytułem Opowieści z Siedmiu Królestw. Ich akcja rozgrywa się w świecie sagi Pieśń lodu i ognia 90 lat przed wydarzeniami znanymi nam z Gry o tron.

Obecnie w projekt nie jest zaangażowany autor powieści. Całość jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Nie wiadomo kto miałby zająć się realizacją tego serialu. Włodarze stacji HBO jak na razie odmówili komentarza w tej sprawie. Będziemy informować Was na bieżąco o rozwoju tego projektu.

Obecnie stacja HBO rozwija serial House of the Dragon. Akcja tego spin-offa rozgrywać będzie się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu. Zagłębimy się w historię Domu Targaryen. Będziemy świadkami powstania i upadku tej jedynej rodziny smoczych lordów. Premiera tego spin-offa w 2022 roku.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…