Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Josh Hartnett ponownie wystąpi u boku Jasona Stathama w thrillerze ''Five Eyes'' 0

Josh Hartnett, aktor znany z serialu Dom grozy czy filmu 30 dni mroku właśnie otrzymał angaż w nowym filmie Guya Ritchie'go. Wystąpi on u boku weterana kina akcji Jasona Stathama.

fot. materiały prasowe

Rola w szpiegowskim thrillerze noszącym tytuł Five Eyes to druga w karierze Hartnetta możliwość współpracy z Stathamem i Ritchiem. Obecnie cała trójka pracuje na planie thrillera Wrath of Man, którego premiera zaplanowana została na ten rok.

Hartnett dołączył to wcześniej ogłoszonych członków obsady jakimi są Aubrey Plaza, Cary Elwes i Bugzy Malone. Za scenariusz Five Eyes odpowiada Ivan Atkinson i Marn Davies. Ritchie czuwał jednak cały czas nad nim i na bieżąco wstawiał swoje poprawki.

Fabuła Five Eyes opowie nam o agencie MI6 Orsonie Fortune, który zwerbowany zostaje przez międzynarodowy sojusz wywiadowczy 'Five Eyes'. Otrzymuje on zadanie wyśledzenia i powstrzymania sprzedaży nowej technologicznie broni i zarazem bardzo śmiercionośnej, której użycie grozi zakłóceniem światowego porządku. Jego partnerem zostaje spec od zaawansowanych technologii Sarah Fidel. Oboje wyruszają na niebezpieczną misję, w trakcie której Fortune będzie musiał wykorzystać cały swój urok, pomysłowość i zdolności, aby wyśledzić i zinfiltrować miliardera Grega Simmondsa, zajmującego się handlem bronią.

Produkcję w całości sfinansuje Miramax, a prawa do jej dystrybucji ma mieć STXFilms.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…