Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ekipa ''AHS'' powraca na plan - poznajcie nowe szczegóły dotyczące 10. sezonu słynnej antologii grozy 0

Popularna antologiczna seria grozy Ryana Murphy'ego szykuje się do swojego triumfalnego powrotu. Ten hitowy serial stacji FX zmuszony został do znacznych przesunięć w harmonogramie poprzez panującą pandemię koronawirusa. Teraz jednak dochodzą do nas bardzo pozytywne wieści. Wraz z początkiem lutego ekipa wraca na plan 10. sezonu.

fot. materiały prasowe

Zdjęcia do nowego, jubileuszowego sezonu rozpocząć mają się 1 lutego, a zakończyć 6 marca. Plan zdjęciowy znajduje się w Provincetown w Massachusetts. Podano także podtytuł jaki nosić będzie 10 sezon – to Pielgrzym.

Ryan Murphy nie mógł kręcić wcześniej, bowiem jak już wspominał w swoich wypowiedziach do ujęć potrzebował określonej pogody. Fabuła tego sezonu jak na razie utrzymywana jest w tajemnicy. Co jakiś czas pojawiały się tylko pewne wskazówki, świadczące o wodnym motywie tej serii.

W obsadzie 10. sezonu American Horror Story znajdują się weterani serii –Sarah Paulson oraz Evan Peters oraz Kathy BatesLeslie GrossmanBillie LourdAdina PorterLily RabeAngelica RossFinn Wittrock i Macaulay Culkin, aktor który jako dziecko wcielał się w rolę Kevina w filmowej serii zapoczątkowanej filmem Kevin sam w domu.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 10. sezonu American Horror Story powinniśmy doczekać się jesienią tego roku.

Źrodło: tvfanatic.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…