Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Godzilla Vs. Kong" - dzisiaj plakat i krótkie spoty, w niedziele zwiastun! 1

Legendary Pictures zaprezentowało oficjalny plakat promujący widowisko o Godzilli i Kongu. Dodatkowo w sieci pojawiły się krótkie spoty. Wszystko z powodu zbliżającej się premiery pierwszego zwiastuna.

Godzilla vs. Kong to zdecydowanie jeden z najważniejszych blockbusterów tego roku. Epickie starcie dwóch ikonicznych stworów będzie miało miejsce pod koniec marca w kinach oraz na platformie streamingowej HBO Max. Dzisiaj mamy dla Was świetny plakat, który udostępniła wytwórnia Legendary Pictures. W sieci pojawiły się także krótkie spoty telewizyjne, które prezentują nam Godzillę oraz Konga. Koniecznie zapoznajcie się z tymi materiałami.

Oprócz tego przy okazji premiery plakatu Legendary Pictures zapowiedziało, że już w niedzielę premiera pełnego oficjalnego zwiastuna. Nie wiem, jak Wy, ale ja nie mogę się już czekać zapowiedzi widowiska Godzilla vs. Kong.

Reżyserem wyczekiwanej superprodukcji jest Adam Wingard. Tytany chodzą wolne po Ziemi, a firma Monarch stara się odkryć tajemnicę ich powstania. Pojawia się również grupa ludzi, która zamierza unicestwić je wszystkie, a pośrodku tych wydarzeń stoją King Kong i Godzilla – gotowi do starcia o miano prawdziwego Króla Potworów.

Premiera 26 marca!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

Przyznam, że ucieszyła mnie wieść o przyśpieszeniu premiery :), jak kino nie wypali to głośniki muszą iść na full :P

ar23s

Jest jeszcze trzeci spot, ale ktoś nagrał ziemniakiem: https://www.youtube.com/watch?v=17eXtNZiinM

Khaosth

Pomimo wcześniejszego sceptycyzmu (Kong przy Ghidorze nie wygląda na zbyt trudnego przeciwnika) już same spoty mnie kupiły.
Czekam z niecierpliwością na zwiastun, a potem wycieczka do kina obowiązkowa! Tylko jak te dwa miesiące omijać wszelkie nowe spoty i te zdradzieckie spoilery…
PS. Bardzo duży i wytrzymały jest ten okręcik.

ar23s Khaosth

@Khaosth Tak naprawdę jak ktoś jest zaznajomiony z japońską serią o Godzilli to wie, czego się spodziewać po zakończeniu, a oficjalne zabawki z filmu dodają spoilerowego smaczku. Oczywiście nie będę tutaj zdradzał szczegółów, nie będę psuł nikomu zabawy.

Proszę czekać…