Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stacja CW prezentuje zwiastun serialu "Superman & Lois" 0

Stacja CW zaprezentowała oficjalny zwiastun serialu Superman & Lois. Premierowy odcinek tuż-tuż.

Premiera pierwszego odcinka serialu Superman & Lois zbliża się wielkimi krokami. Stacja CW opublikowała z tej okazji zwiastun, który prezentuje się bardzo dobrze – jego stylistyka może przynieść na myśl widowisko w reżyserii Zacka Snydera o Człowieku ze stali. Dodatkowo z perspektywy samej fabuły Superman & Lois wydaje się być całkiem intrygujący.

Clark Kent i Lois Lane zamieszkują w Smallville, gdzie mają zamiar zająć się rodzicielstwem – ze zwiastuna wynika, że twórcy skupią się na ich relacjach z nastoletnimi synami, Jonathanem i Jordanem. Oczywiście dla Supermana bycie ojcem nie będzie jedyną trudnością. Na horyzoncie pojawi się jakiś wróg.

W rolach głównych oczywiście Tyler Hoechlin oraz Elizabeth Tulloch. Premiera widowiskowo zapowiadającego się serialu będzie miała miejsce 23 lutego. Premierowy epizod będzie liczył sobie aż 90 minut (całość będzie składała się z 13 odcinków), następnie wyemitowany zostanie 30 minutowy program specjalny zatytułowany "Superman & Lois: Legacy of Hope".

Co sądzicie o zwiastunie serialu Superman & Lois, za który odpowiadają twórcy Flasha?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…