Mel Gibson i Frank Grillo w pełnym akcji zwiastunie filmu "Boss Level" 1

Hulu ujawniło oficjalny zwiastun thrillera akcji zatytułowanego Boss Level, kolejnej produkcji science-fiction z pętlą czasową. Najnowsze dzieło twórcy filmów akcji Joe Carnahana (Przetrwanie, Drużyna A) opowiada o emerytowanym oficerze sił specjalnych, który uwięziony jest w niekończącej się pętli czasu.

Grillo w Boss Level wciela się w emerytowanego agenta sił specjalnych Roya Pulvera, który uwięziony został w pętli czasowej. Nieustannie przeżywa dzień swojej śmierci. Oczywiście nie zmarł z przyczyn naturalnych, a został zamordowany przez wrogów, których zdążył sobie narobić w trakcie swojej służby. Aby wyrwać się z pętli i ocalić swoją rodzinę, musi odkryć wskazówki dotyczącego tajnego rządowego projektu, który prawdopodobnie ma coś wspólnego z jego śmiercią. Na jego celowniku jest pułkownik Ventor, w tej roli Gibson, szef programu rządowego. Pulver musi ścigać się zarówno z czasem, jak i z zabójcami zdeterminowanymi trzymać go z dala od prawdy.

W skład doskonałej obsady filmu wchodzą Annabelle Wallis, Mel Gibson, Naomi Watts, Michelle Yeoh, Will Sasso, Rob Gronkowski, Ken Jeong, Mathilde Ollivier i Selina Lo.

Premiera zapowiedziana jest na 5 marca.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Parę tytułów Hulu trafiało u nas do kin – liczę że i ten pójdzie ich drogą, bo wygląda na niezłą rozrywkę! :)

Proszę czekać…