Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Steven Knight ma nadzieję na nowe produkcje osadzone w świecie ''Peaky Blinders'' 0

Przyszłość Peaky Blinders według Stevena Knighta prezentuje się nad wyraz pozytywnie. Nie dość, że popularny serial BBC zakończy się pełnometrażowym filmem, to jeszcze twórca wyraża nadzieję, na kolejne telewizyjny spin-offy osadzone w tym uniwersum.

fot. materiały prasowe

Knight wierzy, iż nadchodzący finałowy, szósty sezon i film mogą otworzyć nowe drzwi dla potencjalnych spin-offów. Uważa on, że w unwiersum Peaky Blinders pozostało jeszcze mnóstwo historii do opowiedzenia.

Zapytany o postępy w realizacji filmu odpowiedział:

Jesteśmy w fazie rozwoju. To w pełni ukształtowany pomysł, mający swój początek, środek i zakończenie. Myślę, że film będzie stosownym zakończeniem opowiedzianej do tej pory historii, ale wynikną z tego rzeczy, których tak naprawdę nie nazywam spin-offami, ale mam nadzieję, że wyjdą z tego inne programy nadal opowiadające historię tej części społeczeństwa i tej rodziny.

Akcja serialu rozgrywa się na ulicach Birmingham. Śledzimy losy gangstera Tommy’ego Shelby, który przewodzi gangiem. Szósty sezon skupi się na politycznej karierze Tommy’ego, do którego zgłasza się charyzmatyczny polityk mającą śmiałą wizję Wielkiej Brytanii.

Obecnie trwają zdjęcia do finałowego sezonu.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…