Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Eli Roth: Historia horroru'' otrzymuje zamówienie na 3. sezon 0

Popularny antologiczny program dokumentalny stacji AMC otrzymał zamówienie na produkcję trzeciego sezonu. Eli Roth dalej skutecznie będzie odkrywał przed nami mroczną i nikczemną frajdę płynącą z kontaktu z tak ciekawym gatunkiem filmowym jakim jest horror.

Trzeci sezon serialu Eli Roth: Historia horroru zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Ujawniono tytuły odcinków jakie złożą się na niego. To Sinister Psychics, Infections, Mad Scientists, Apocalyptic Horror, Sequels That Don’t Suck i Holiday Horror.

Jestem niezmiernie podekscytowany mogąc kontynuować ten niesamowicie głęboki przegląd historii horroru. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pracują ze mną, aby skatalogować ten gatunek, który kochamy, w programie, który będzie odtwarzany przez przyszłe pokolenia. Przeprowadziliśmy wiele naprawdę niesamowitych rozmów i odkrywamy na nowo wiele starszych filmów. Chcę, aby sezon trzeci był najgłębszy i najmroczniejszy.

powiedział Eli Roth

Do tej pory gośćmi Rotha byli tacy wybitni twórcy jak Stephen King, Jordan Peele czy Quentin Tarantino. W drugim sezonie pojawili się m.in. Bill Hader, Megan Fox, Rachel True oraz Rob Zombie. Jego motywem przewodnim były nawiedzenia oraz horror ciała.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…